اخبار شرکت زرخیزان

آزمایشگاه اگرودیته
ژوئن 10, 2017
اخبار اقتصادی
ژوئن 10, 2017

شرکت تولیدی زرخیزان در سال ۱۳۵۵ تاسیس گردید به منظور تولید انواع لوله های آبرسانی,انتقال آب , فاضلاب , لوله های گازی . لوله های سفید به تجهیز خطوط تولیدی خود پرداخت. دفتر مرکزی این شرکت واقع در تهران و کارخانه آن با مساحتی نزدیک به سی و شش هزار متر مربع در شهرستان ابهر واقع در استان زنجان به فعالیت مشغول است.

این شرکت با بهره گیری از پنج خط تولیدی خود با ظرفیتی بالغ بر ۱۲۰۰۰ تن در سال انواع لوله های آبرسانی , انتقال فاضلاب , آبیاری کشاورزی , اتصالات, لوله های گاز و لوله های سفید تولید می نماید، این خطوط از مارکهای کراس مافای- سینسیناتی- رایفن هایزر  میباشند که از معتبرترین سازندگان ماشین آلات انتقال آب در اروپا بوده و از بالاترین استانداردهای تولید ماشین آلات در سطح جهانی برخوردار می باشند. این خطوط قادر به تولید لوله هایی از سایز ۱۶ میلیمتر تا ۱۶۰۰ میلیمتر را می باشند  که برای آبیاری قطره ای و همچنین آبرسانی تحت فشار بکار گرفته میشوند.

شرکت تولیدی زرخیزان با تجهیز امکانات و ماشین آلات خود در مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹موفق به اخذ پروانه بهره برداری جهت تولید لوله های آب از جنس پلی پروپیلن و همچنین لوله های تک جداره گاز در کنار سایر تولیدات گردیده است که این گام مهمی در تنوع محصول و حضوری پر رنگ تر در عرصه ی محصولات مورد نیاز بخش صنایع نفت و گاز و لوله مورد نیاز مصارف ساختمانی به شمار میرد و امیدوار است با این اقدام جهت کسب بازار مناسب نسبت به تامین لوله های مورد نیاز بخش های مختلف صنایع تاثیر گذار باشد , وارد فاز جدیدی از تولید شده است که عبارت است از:

۱- لوله معمولی اب از پلی پروپیلن
۲-لوله تک جداره گاز از پلی اتیلن
۳-لوله تک جداره آب با قطر کمتر از ۶۳۰ میلیمتر از پلی اتیلن
۴-لوله تک جداره آب با قطر ۱۶ تا ۱۶۰۰ میلیمتر از پلی اتیلن

تعدادی از پروژه های انجام شده توسط شرکت زرخیزان :

۱-پروژه مسکن مهر استان کرمانشاه
۲-پروژه انتقال آب قنات شوش عباسی
۳-پروزه سد ترده بین
۴-پروزه سد سبلان
۵-پروزه شبکه ابیاری اراضی سد کینه ورس