معرفی شرکت

منشور شرکت
ژوئن 10, 2017

شرکت تولیدی زرخیزان در سال ۱۳۵۵ با هدف فعالیتهای بازرگانی تاسیس گردید و از سال ۱۳۷۶ به منظور تولید انواع لوله های آبرسانی, انتقال آب,فاضلاب , لوله های گازی و لوله های سفید به تجهیز خطوط تولیدی خود پرداخت. دفتر مرکزی این شرکت واقع در تهران و کارخانه آن با مساحتی نزدیک به سی و شش هزار متر مربع در شهرستان ابهر واقع در استان زنجان به فعالیت مشغول است.

 این شرکت با بهره گیری از پنج خط تولیدی خود با ظرفیتی بالغ بر ۱۲۰۰۰ تن در سال انواع لوله های آبرسانی , انتقال فاضلاب, آبیاری کشاورزی و اتصالات, لوله های گازی و لوله های سفید تولید می نماید، این خطوط از مارکهای کراس مافای- سینسیناتی- رایفنس هاورز میباشند که از معتبرترین سازندگان ماشین آلات انتقال آب در اروپا بوده و از بالاترین استانداردهای تولید ماشین آلات در سطح جهانی برخوردار می باشند. این خطوط قادر به تولید لوله هایی از سایز ۱۶ میلیمتر تا ۱۶۰۰ میلیمتر را می باشند  که برای آبیاری قطره ای و همچنین آبرسانی تحت فشار بکار گرفته میشوند.

 شرکت زرخیزان در بین تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلنی موفق به اخذ گرید A از دفتر توسعه سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی گردید و با بهره گیری از نیروهای مجرب و کارآزموده در بخشهای فنی و تولیدی و آزمایشگاهی و با رعایت بالاترین استانداردهای جهانی تولید لوله و اتصالات همواره سعی نموده کیفیت محصولات خود را در سطح بسیار خوبی قرارداده و تایید مصرف کنندگان لوله های تولیدی این شرکت موید این مطلب می باشد.

آزمایشگاه مجهز و پیشرفته این شرکت بعنوان آزمایشگاه اکرودیته و همکار از اداره کل استاندارد استان زنجان مسئولیت کنترل کیفی تولیدات را برعهده داشته و پرسنل متخصص آن بصورت مستمر با حضور در خط تولید و نمونه برداری و انجام تستهای مستمر کیفیت برتر تولیدات کارخانه را تضمین می نمایند.

  شرکت زرخیزان علاوه بر گواهینامه استاندارد ملی ایران و سیستم مدیریت ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۹۰۰۲ تحت لیسانس شرکت Alliance کشور کانادا از استانداردهای Din8074 و Din8075Inso14427-2 برخوردار میباشد.

مواد اولیه مورد نیاز شرکت از بزرگترین شرکتهای پتروشیمی داخلی و در صورت لزوم از طریق واردات مواد اولیه پلی اتیلن از بهترین و مرغوبترین برند های بین المللی تهیه میگردد در نتیجه از مجموعه مواد اولیه مرغوب بعلاوه ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تولید و رعایت استاندارد های معتبر بین المللی و نظارت و کنترل آزمایشگاه مجهز شرکت در کنار مدیریت و پرسنل توانمند و با تجربه موجب گردیده اند محصولات تولیدی زرخیزان از بهترین کیفیت و بالاترین سطح استاندارد برخوردار باشد.

طی سالهای متمادی فعالیت قوی و حضور موثر در بازارهای داخلی مشتریان عمده ای نظیر شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی سازمانها و جهاد کشاورزی و شهرداریها وپیمانکاران بزرگ و اتحادیه ها وتعاونیهای روستایی و . . . مستمراً با شرکت زرخیزان در تعامل بوده و از تولیدات این شرکت استفاده میکنند و توسعه بازارهای هدف در داخل و خارج کشور همواره مدنظر مدیریت شرکت می باشد و در منشور اخلاقی مدیران و کارکنان شرکت تمامی همکاران مکلف به ایجاد محیطی مطلوب و روابط اطمینان بخش به منظور جلب رضایتمندی و وفاداری مشتریان می باشند و عملکرد شرکت نزد مشتریان حساس بوده وجهت بهبود ارتقاء و اصلاح روش های موجود اقدام و پیش نهادهای مشتریان را به عنوان یک فرصت کلیدی برای سرآمد شرکت مغتنم می شمارند و با احترام کامل به مشتریان خود را ملزم به حفظ و کرامت و حرمت ایشان میدانند.

تعدادی از پروژه های انجام شده توسط شرکت زرخیزان :

۱-پروژه مسکن مهر استان کرمانشاه
۲-پروژه انتقال آب قنات شوش عباسی
۳-پروزه سد ترده بین
۴-پروزه سد سبلان
۵-پروزه شبکه ابیاری اراضی سد کینه ورس

مدیران شرکت عبارت اند از :

مدیر مالی و اداری: اسکندر آزادی خواه

تحصیلات : کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

مدیر بازرگانی: حسن رادفر

تحصیلات: کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

مدیر کارخانه: فرشید رجبی

مدیر آزمایشگاه : روناک جعفری

تحصیلان: کارشناسی ارشد مهندسی صنایع  و کارشناسی شیمی